KATANY 

Pomysł YariNoHanzo na Katany zrodził się z potrzeby oferowania praktycznego, trwałego i profesjonalnego produktu, który byłby również elegancki i dopracowany. Po długim czasie poświęconym na badaniu materiałów i poszukiwaniu odpowiedniego wyposażenia poprawiliśmy jakość naszych mieczy samurajskich, uzyskaliśmy tym produkt końcowy o bardzo wysokiej jakości w bardzo konkurencyjnej cenie. Nasza produkcja jest wykonywana częściowo ręcznie, a każde pojedyncze ostrze jest ręcznie kute i ręcznie polerowane przez doświadczonych rzemieślników. Wszystkie Koshirae są wykonane z wysokiej jakości materiałów i każda Katana jest ostrożnie montowana, aby uniknąć wszelkiego rodzaju pogorszenia nawet po długim okresie użytkowania. Nasze kolekcje samurajskich mieczy charakteryzują się różną jakością, wykończeniami, wymiarami i stylami, ale wszystkie modele są idealne do uprawiania sztuk walki, są w one pełni funkcjonalne. Katanamart PL

 • Katany Basic
  Katany Basic

  Katany Basic są stworzone specjalnie dla początkujących lub dla tych, którzy potrzebują pięknego przedmiotu, aby go gdzieś wystawić. Pomimo niskiej ceny, jakość i trwałość tych Samurajskich Mieczy doskonale odzwierciedla potrzeby praktyków sztuk walki. Koshirae jest wykonane z żelaza, mosiądzu i stopu aluminium (dla Fuchi i Kashira), a ostrza wykonane są ze stali wysokowęglowej 1045. Rdzeń Tsuki i Saya są wykonane z twardego drewna. Tsuka Ito wykonana jest z syntetycznej bawełny owiniętej na prawdziwej skórze płaszczki.

 • Katany Practical
  Katany Practical

  Linia stworzona z myślą o praktyczności w treningach Iaido, Kendo i Kenjutsu. Wszystkie ostrza są dobrze wyważone. Tsuba, Fuchi i Kashira są wykonane z żelaza i są udekorowane w sposób zapewniający gładkość powierzchni, dzięki czemu dłonie nie będą bolały podczas ćwiczeń. Saya jest wykonana z wytrzymałego drewna liściastego i polakierowana z dużą starannością. Tsuka Ito jest mocno owinięte na skórze prawdziwej płaszczki i nie porusza się podczas ćwiczeń. Ostrza wchodzą do Sayi bez żadnego luzu, a Habaki idealnie pasuje do Koiguchi. Katana, która będzie Ci służyć przez długi czas.

 • Katany Damascus
  Katany Damascus

  Ta linia oferuje coś więcej niż tylko praktykę, szczególnie biorąc pod uwagę rodzaje ostrzy, Koshirae i akcesoria, które są w zestawie. Wszystkie ostrza tych mieczy wykonane są z damasceńskiej stali węglowej. Znajdziesz tu profesjonalne Katany i Iaito z dobrze wyważonymi ostrzami, wysokiej jakości okuciami, Seppa, Habaki i Shitodome wykonanymi z miedzi, skóry Tsukagawa i ręcznie robionymi Fuchi i Kashira.

 • Katany Performance
  Katany Performance

  Dzięki zgromadzonym przez lata doświadczeniom stworzyliśmy nową linię Performance, w której znajdziesz serię Katan i Iaito zaprojektowanych wyłącznie do treningu sztuk walki.

  Tsuka harmonijnie dopasowuje się do krzywizny ostrza, nadając tym mieczom lepsze właściwości manewrowe i kształt przypominający prawdziwe Nihonto.

  Hamon jest bardzo widoczny dzięki nowej metodzie trawienia. Zmieniliśmy wszystkie części Koshirae, aby zagwarantować maksymalną wygodę i dać odrobinę oryginalności katanom YarinoHanzo.

 • Katany Special
  Katany Special

  Nodachi, Ninja To to tylko niektóre ze specjalnych modeli tej linii. Koshirae i wykończenia mogą się zmieniać w zależności od modeli i można je znaleźć w liniach Intermediate i Practical. Ostrza o unikalnych kształtach i rozmiarach, takie jak Shinobigatana, katana specyficzna dla praktyki Ninjutsu, zainspirowana 500-letnią kataną, którą mieliśmy okazję zobaczyć i sprawdzić w Japonii lub Sakura Iaito, Iaito stworzonym przez kobietę i oddana wszystkim kobietom, dzięki swojemu stylowi i wyjątkowej równowadze.

 • Katany Superior
  Katany Superior

  Jeśli szukasz produktu wysokiej jakości do swoich treningów lub Katany, która przypomina prawdziwe Nihonto, to Twoja linia! Wszystkie miecze są inspirowane sztukami muzealnymi, a ostrza wykonane są ze stali wysokowęglowej 1095 oraz z prawdziwym HAMON hartowanym za pomocą gliny. Doskonała linia oferuje dobrze dopracowane koshirae i wysokiej jakości materiały, takie jak prawdziwy róg bawołu dla części Sayi (Koiguchi, Kurigata, Kojiri) i prawdziwy jedwab dla Tsuka Ito i Sageo. Habaki i Shitodome są również dobrze dopracowane i często wykonane ze srebra.

 • Miecze Tanto
  Miecze Tanto
 • Daisho | Katana & Wakizashi | Shinken
  Daisho | Katana & Wakizashi | Shinken

Recently Viewed

No products

Menu