WITAMY W KATANAMART!!!

Czy ćwiczysz sztuki walki i potrzebujesz wysokiej jakości sprzętu do swojego dojo?

Czy jesteś kolekcjonerem w poszukiwaniu unikalnego produktu do swojej kolekcji?

A może jesteś zapalonym entuzjastą kultury japońskiej, który chce kupić miecz wykonany tradycyjnym metodą albo piekny i solidny przedmiot, który przetrwa wiele lat?

Tak więc to jest strona dla Ciebie: jesteś KATANAMART!!

KIM JESTEŚMY

Katanamart to ty !!! Firma Katanamart rozwijała się przez lata dzięki sugestiom klientów i doświadczonych entuzjastów, procesowi, który składa się z godzin i dni razem, próbując przeanalizować, jak ulepszyć produkty, które teraz osiągnęły doskonałość w zakresie funkcjonalności i elegancji.

Nasz zespół jest silny i będzie się rozwijał z pomocą wszystkich; taka jest rzeczywistość, to jest nasza siła.

Dzięki Wam wszystkim.

KIM JESTEŚMY

Byliśmy grupą młodych ludzi zmęczoną typowymi sklepami sztuk walki, których znajomość produktu była dość ograniczona.

Zadaliśmy sobie pytanie: Dlaczego mamy kupować produkt od kogoś kto ma mniejsze doświadczenie od nas samych? Dlaczego mamy wydawać pieniądze bez żadnej porady czy przewodnictwa?

Odpowiedź była zawsze ta sama: "zacznijmy projektować i produkować nasze własne produkty, kontrolujmy ten proces dopóki nie będą idealne i uczyńmy je dostępnymi dla wszystkich którzy ćwiczą i kochają Japońską kulturę".

Z tą właśnie ideą w 2010 roku powstał Katanamart (z pomocą marki Yarinohanzo) jako społeczność ekspertów w sztukach walki i Japońskiej kulturze, stworzony aby jednoczyć, konstruować i wybierać pomysły i produkty.

FILOZOFIA

Od początku staraliśmy się i współpracowaliśmy z młodymi, nowymi, osobistościami o wysokim profilu zaangażowanych w dziedziniach sztuk walki, różnych narodowości i pomysłów, zdolnych do wzbogacania know-how i złożoności projektu.

Innowacyjny i strukturalny design, wynikający z naszej pasji i mający na celu stworzenie koncepcji biznesowej, gdzie w centrum nie jest tylko biznes, ale także ludzie i ich pasja; spotkania, konferencje i seminaria skupiające się na zrozumieniu rzeczywistych potrzeb i gustów ludzi.

Ta ogromna ilość informacji umożliwiła stworzenie pierwszych prototypów bokkenów, mieczy, Yari, kimon i wiele więcej; wszystkie z hasłem "nikt nie powinien czuć się niezadowolony z nas lub naszego materiału".

 

POCZĄTEK PRZYGODY

 

 

W 2012 przenieśliśmy się z teorii do praktyki: projekt handlowy rozpoczął się od stworzenia i uruchomienia Katanamart.es, wspierany przez Yarinohanzo.com.

Rozwijaliśmy się i rośliśmy, dzięki włączaniu w to różnych ekspertów technicznych dla każdego obszaru w Europie, specjalistów zdolnych do wspierania nas w różnych krajach, umożliwiając tym samym wspólnocie ewoluować.

Po sukcesie "Katanamart Hiszpania "w 2013, pojawiły się Katanamart Niemcy Katanamart Wielka Brytania Katanamart Francja i Katanamart Włochy (przy wsparciu znaku towarowego Yarinohanzo), które w krótkim czasie zyskały uznanie praktyków i kolekcjonerów.

 

 

 

ORGANIZACJA

 

Katanamart jest teraz wielką strukturą składającą się z całkowicie niezależnych modułów: w każdym z krajów jest ekspert techniczny i doświadczony który może odpowiadać każdego dnia w ciągu 12 godzin na potrzeby klientów.

W chwili obecnej Katanamart ma 5 sklepów internetowych zgodnie z krajami i językami, dzięki czemu możliwe jest zaspokajanie potrzeb wielu klientów i entuzjastów na całym świecie.

Dzięki naszej Obsłudze klienta i naszą powszechną obecność w całym kraju, nasza firma może zaoferować Doskonałą obsługę do ponad 50 000 zarejestrowanych klientów100 000 codziennie Obserwujących którzy sprawdzają naszą działalność w sieciach społecznościowych i 50 000 unikalnych użytkowników dziennie (dane online aktualizowane w styczniu 2017).

 

PRZYSZŁOŚĆ

 

Katanamart w dalszym ciągu rozwija się rok po roku, łącząc online obsługę klienta, osobistą obsługę klienta w punktach spotkań i punktach sprzedaży w głównych krajach europejskich, gdzie można spotkać się i porozmawiać.

Niedawne otwarcie pierwszego salonu Katanamart Walencji w Hiszpanii oraz w Prato (Włochy) jest tylko pierwszym krokiem w kierunku tworzenia i konsolidacji sieci sprzedaży najlepszych japońskich sztuk walki produktów istniejących na rynku, które będą rozciągają się na wszystkie główne kraje w europejskim obszarze. (Następne otwarcie UK, Niemcy, Francja)

Naszym celem jest możliwość zaoferowania pełnej personalizacji we wszystkich przedmiotach, które produkujemy, w tym reprodukcjach japońskich mieczy, w najmniejszym możliwym czasie.

Personalizacje i modyfikacje dokonane przez Europejskich Rzemieślników lub przez wysoko wykwalifikowany personel z więcej niż dziesięcioma latami doświadczenia.

Ostatni wśród naszych 2017 projektów, klejnot w koronie, jest strona internetowa Katanamart.com dla dostosowania potrzeb klientów. Weź jeden krok i baw się w świecie Katanamart!!!

Do zobaczenia wkrótce

 

PODZIĘKOWANIA

 

Chcielibyśmy podziękować całemu Zespołowi Giglioweb za ich wsparcie w projektowaniu i utrzymaniu strony internetowej oraz ich strategii marketingowych online.

 


Recently Viewed

No products

Menu