100% ZAUFANY POLSKI SKLEP

 

Oferujemy 127 różnych oryginalnych mieczy samurajskich

W naszym katalogu znajdziesz szereg profesjonalnych mieczy samurajskich kutych ręcznie: Iaito, Katana Shinken, miecze ninja, miecze samurajskie, miecze dekoracyjne, Tachi, nodachi, Wakizashi, Yari, O-Katana, Shirasaya i wiele innych artykułów do treningu.

Nasze produkty są sprzedawane nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Naszymi priorytetami są jakość produktów i satysfakcja klientów.

Ponadto, nasz sklep oferuje szeroką gamę odzieży dla sztuk walki, takich jak Keikogi, Tabi i hakama dla Iiado, Ninjutsu, Aikido, Karate, Kendo i Judo.

Nasza drewniana broń charakteryzuje się wysoką jakością i kunsztem rzemieślniczym. Bokken dla Katori Sinto Ryu, ITTO Ryu, Iwama Ryu, Yagyu Ryu Shinkage, Togakure Ryu, Kashima Sinto Ryu, Kukishinden Ryu. Oferujemy również bo, Jo i hanbo w różnych modelach.

 

Możliwość doręczenia w 24 godziny za pośrednictwem DHL Express

 

99% pozytywnych komentarzy przez klientów Yotpo

Doceniamy wiele znakomitych opinii naszych zadowolonych klientów: Opinie z których jesteśmy bardzo dumni. Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali za nami.

Możemy zapewnić, że będziesz cieszyć się z usług i jakości, którą obiecujemy.

Czy chciałbyś mieć możliwość sprawdzenia autentyczności opinii naszych klientów? Będziemy zachwyceni, kiedy otrzymamy Twoją opinię po pierwszym zamówieniu. 

Proste, bezpieczne i szybkie formy płatności

Płacąc za pośrednictwem systemu PayU, zakup będzie chroniony bez dodatkowych kosztów, innymi słowy, Twoje pieniądze nie są zagrożone. W rzeczywistości, w przypadku błędów w dostawie i/lub zwrotów, dzięki systemowi PayU koszt zostanie zwrócony bez problemu.

Oczywiście płatności można również dokonać przelewem bankowym.

 

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszego produktu, zwrócimy Twoją płatność w ciągu 50 dni, zgodnie z przepisami prawa.

Aby zwrócić produkt należy skontaktować się z nami w ciągu 50 dni od dokonania zakupu.

W tym przypadku prosimy również o wyjaśnienie przyczyny powrotu, abyśmy mogli nadal ulepszać nasze usługi i gamę produktów.

 

Obsługa klienta na najwyższym stopniu

Chcemy zainspirować zaufanie naszych klientów i sprawić, by ich doświadczenie było całkowicie satysfakcjonujące.

Nasza obsługa klienta jest zawsze do Państwa dyspozycji w celu zapewnienia zadowalającej odpowiedzi na wszystkie pytania. W związku z tym, jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Jeśli potrzebujesz dalszych informacji lub pomocy, napisz do nas na piotr@katanamart.pl

 

Ekskluzywne zniżki i upominki

Kto nie lubi otrzymywać prezentów? Z tego powodu KatanaMart często dodaje prezent na zakupy takie jak zestaw do konserwacji miecza, Katana kake i Tanto (typowy japoński nóż bojowy).

Kup miecze samurajskie i Iaito w naszym sklepie już dziś!

24-godzinny przeglądania naszego katalogu on-line, znajdź Katanę dla siebie i Zamów teraz. To Jest Bardzo Łatwe!

 


Recently Viewed

No products

Menu